Me këtë këngëtare po sjell duet Rinor Llugaliu

Me këtë këngëtare po sjell duet Rinor Llugaliu

19:45, 23/09/2023
A+ Aa A-

Këngëtari i talentuar, Rinor Llugaliu është një nga emrat më të dashur të muzikës popullore.

Pas një sezoni shumë të ngjeshur me dasma dhe ahengje të tjera familjare, këngëtari i është kthyer punës në studio, shkruan Syri Kosova.

Përmes një postimi në Instagram, Rinori ka treguar se po sjell një duet, me një këngëtare.

Madje, ai ka zbuluar edhe se kush është ky emër, e që është Lendita Selimi.

Dyshja kanë nisur finalizimin e gjitha detajeve dhe se çka do sjellin ata, presim të shohim.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco