Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ E vërteta e Gërdecit sipas Mediut

Bardhi po e sjell 'Betohemi 2'

Bardhi po e sjell 'Betohemi 2'

18:02, 23/09/2023
A+ Aa A-

Ai te publiku i gjerë u bë i njohur me këngën 'Betohemi'.

E pjesën e dytë të këtij projekti, Bardhi po e sjell për gjithë dëgjuesit e tij, që do lansohet me 28 shtator, shkruan Syri Kosova.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet këngëtari, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Se si do i dal kjo këngë dhe si do pritet, presim të shohim dhe ne pas publikimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco