Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

15:22, 23/09/2023
A+ Aa A-

Modelja 25 vjeçe, ka sfiluar për markat “Fendi” dhe “Versace”, ku “ka fërkuar shpatullat” me Gigi Hadid.

Image

Leonardo DiCaprio është në lidhje me Vittoria Cerettin për të paktën dy muaj dhe dyshja janë parë në një sërë daljesh komode së bashku.

Ylli i Hollivudit, 48 vjeç, dhe modelja, 25 vjeçe, u panë duke u puthur në një klub nate në Ibiza së fundmi dhe “Mail” zbuloi ekskluzivisht se dyshja ishin në lidhje, shkruan DailyMail.

Image

Çifti kanë qenë së bashku me yjet në Javën e Modës në Milano, ku Vittoria ka qenë në pistat e shtëpive të mëdha luksoze të modës.

Megjithatë, ata u larguan veçmas pas festës së Versaces të premten në mbrëmje, pasi Vittoria kishte ecur në pistë së bashku me ishin e përfolur të Leos, Gigi Hadid.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco