Pete Davidson rigjen dashurinë, në një lidhje me modelen e njohur!

Pete Davidson rigjen dashurinë, në një lidhje me modelen e njohur!

14:44, 23/09/2023
A+ Aa A-

Dashuria është në ajër për Pete Davidson dhe Madelyn Cline!

Ylli i “Saturday Night Live”, 29 vjeç dhe ylli i “Outer Banks”, 25 vjeç, janë zyrtarisht në lidhje, konfirmojnë burime për “People”.

Lajmi për romancën e tyre vjen menjëherë pasi Davidson dhe ish-partnerja e tij Chase Sui Wonders u ndanë pas më pak se një viti lidhje.

Ndarja e tyre erdhi dy muaj pasi ylli i Bupkis u kontrollua vullnetarisht në trajtimin e shëndetit mendor në qershor për çrregullimin e stresit post-traumatik dhe diagnozën e çrregullimit kufitar të personalitetit.

Davidson, i cili ka krijuar një reputacion për lidhjet me femra të profilit të lartë, foli për interesin publik rreth jetës së tij personale dhe se si ndikoi në rolin e tij në SNL.

Ai pretendoi se performanca e tij e tetë sezoneve në shfaqjen e komedisë ishte njollosur disi nga kurioziteti i publikut se me kë po takohej.

Komediani ka bërë bujë për lidhjet e tij të mëparshme me Kim Kardashian, Emily Ratajkowski, Ariana Grande dhe Cazzie David.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco