Lajmi i fundit

DETAJE - FOTO/ Shkak u bë një kanal, krimi i rëndë, i moshuari qëlloi në drejtim të dy fqinjëve

'Love Island Albania': Nuk kam pasur asnjë të dashur, dua dikë me eksperiencë

'Love Island Albania': Nuk kam pasur asnjë të dashur, dua dikë me eksperiencë

11:33, 21/09/2023
A+ Aa A-

Artemis një nga ishulloret e 'Love Island Albania' është shprehur se nuk ka pasur asnjë të dashur më parë.

Në takimin që zhvilloi me djalin e ri të vilës së dashurisë, Denisin, ajo u shpreh se do një djalë me ekseriencë.

Artemis u shpreh: “Fakti që nuk kam pasur asnjë të dashur, dua një djalë me eksperiencë. Besoj që kjo gjë do të më jepte mua siguri dhe do të mësoja më shumë nga djali që do të kem në krah.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco