Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Ku ndryshon PDK-ja e Thaçit me PDK-në e Krasniqit

Fotot e para familjare: Rihanna dhe A$AP Rocky pozojnë me dy djemtë e tyre

Fotot e para familjare: Rihanna dhe A$AP Rocky pozojnë me dy djemtë e tyre

08:56, 20/09/2023
A+ Aa A-

Më në fund, bota qe në gjendje të shihte foton e plotë familjare të Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t së bashku me dy djemtë e tyre.

Fotografi i famshëm Miles Diggs, i cili njihet si Diggzy, publikoi disa momente të çiftit me dy djemtë e tyre.

"Mirë se erdhe në World Riot Rose,” shkroi fotografi duke iu referuar djalit të dytë të RiRi-t, i cili lindi në gusht.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco