Monika Lubonja 'ndez' rrjetin me linjat e saj: 'Kur dielli  bëhet njësh me mua'

Monika Lubonja 'ndez' rrjetin me linjat e saj: 'Kur dielli bëhet njësh me mua'

20:45, 18/09/2023
A+ Aa A-

Ish-banorja e spektaklit televiziv "BBV", Monika Lubonja, është një prej femrave më të komentuara në media për elegancën që ajo ka, pavarësisht moshës.

Si rrallë herë, ajo ka postuar një video në rrjetin social "Instagram", ku shfaqet duke treguar linjat dhe duke shijuar diellin në pishinë.

"Nuk ka si dielli, kur bëhet njësh me mua"- ka shkruar aktorja përmbi video.

Ndër të tjera, Monika ka kohë që nuk ka dhënë ndonjë intervistë për të rrëfyer nëse ka diçka të re nga jeta e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco