Alamet burri/ David gdhend një tjetër tatuazh kushtuar Victoria-s në trup

Alamet burri/ David gdhend një tjetër tatuazh kushtuar Victoria-s në trup

11:12, 16/09/2023
A+ Aa A-

David Beckham ka bërë një tjetër tatuazh kushtuar gruas së tij Victoria-s, duke e shtuar në koleksionin e tij gjithnjë në rritje.

Ish-futbollisti, 48 vjeç, numëron tashmë më shumë se 60 tatuazhe. I fundit për të cilin po flasim është një “Posh” në gishtin e mesit në dorën e tij të majtë për pseudonimin e Victoria-s në “Spice Girls”.

Jo vetëm David por edhe djali i tij Cruz gjithashtu së fundmi gdhendi ‘Posh’ në krahun e tij.

Image

David tha për “The Sun” për tatuazhin e tij të fundit: “Sapo e kam bërë ‘Posh’. Çdo tatuazh që kam bërë i dedikohet familjes”.

Ky nuk është tatuazhi i parë që David ia kushton gruas së tij. Në vitin 2015, ai bëri tatuazh numrin ’99’ në gishtin e  tij të vogël për të shënuar vitin në të cilin u martua me Victoria-n dhe lindjen e djalit të tij të madh Brooklyn.

Një trëndafil i madh dhe fjalët “Të dua” në qafën e tij thuhet gjithashtu se janë për nder të gruas së tij.

Ai gjithashtu ka frazat e frymëzuara nga latinishtja ‘Ut Amem Et Foveam’ (Kështu që të dua dhe të çmoj) nën emrin e Victorias në krahun e tij të majtë dhe ‘Perfectio in Spiritu’ (Përsosmëri Shpirtërore) në të djathtën e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco