Dy këngëtarë të njohur! Ja konkurentët e tjerë të 'Dancing with the Stars'

Dy këngëtarë të njohur! Ja konkurentët e tjerë të 'Dancing with the Stars'

10:30, 16/09/2023
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Fifi dhe Sardi Strugaj janë parë në ambientet e Top-Channel të shoqëruar nga balerinët e “Dancing with the Stars”, që sipas burimeve të “Kryefjala” të dy këngëtarët thuhet se do të jenë pjesë e programit të kërcimit.

Të dy janë artistë më të përfolur të momentit , Fifi sapo është bërë nënë e një djali ndërsa Sardi një nga këngëtarët më të përfolur të momentit.

Produksioni i “Dancing with the Stars” ka nisur të prezantojë emrat e konkurrentëve të këtij edicioni të dytë. Sot ju treguam se Atalanta Kërçyku do jetë po ashtu pjesë e kastit.

Pak ditë më parë është konfirmuar edhe pjesmarrja e Saimir Koreshit dhe Enxhi Nasufit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco