'Një mrekulli'/ këngëtari i njohur bëhet gjysh për herë të parë: Kam përjetuar gëzime të mëdha në jetë, por kjo…

'Një mrekulli'/ këngëtari i njohur bëhet gjysh për herë të parë: Kam përjetuar gëzime të mëdha në jetë, por kjo…

09:20, 16/09/2023
A+ Aa A-

Këngëtari i njohur korçar Stefi Prifti, është bërë gjysh për herë të parë, me një nip, emri i të cilit është Zayan.

Lajmin e bukur e ka ndarë vetë këngëtari, ku nëpërmjet një fotoje të shpërndarë në rrjetet sociale me nipin e tij nga spitali, ai ka shprehur dhe emocionet e veçanta që ka ndjerë në takimin e parë me të voglin.

Stefi ka treguar se ndjesia e të bërit qysh për të është një mrekulli si dhe një statusi bukur.

Kujtojmë se para pak kohësh, këngëtari ka bërë me dije se ka rigjetur dashurinë, 7 vite pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes së tij, Marina, në moshën 45-vjeçare.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco