Ronela dhe Fifi i futen punës! Ndajnë pamjet nga xhirimet e këngës

Ronela dhe Fifi i futen punës! Ndajnë pamjet nga xhirimet e këngës

12:04, 10/06/2023
A+ Aa A-

Një prej bashkëpunimeve të verës është ai mes Fifit dhe Ronela Hajatit. Kjo u konfirmua pak ditë më parë nga dyshja në rrjetet sociale e mesa duket ka nisur edhe puna për krijimin e saj.

Ronela postoi gjatë mbrëmjes një foto nga studio, aty ku shihet Fifi e cila po regjistron. Mesa duket dy vajzat kanë kaluar orë të tëra duke punuar, për të sjellë një hit që do jetë i padiskutueshëm.

Image

Nga ana tjetër ky nuk do jetë bashkëpunimi i vetëm që do kenë secila. Fifi ka paralajmëruar se do rikthehet në muzikë pas lindjes së djalit, e Ronela nga ana tjetër ka disa bashkëpunime me emra të njohur të muzikës shqiptare, mes tyre edhe Mozzik.

Mezi po i presim!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco