Gruaja e Sylvester Stallone, quhet 'Kris Jenner i ardhshëm', ja përse

Gruaja e Sylvester Stallone, quhet 'Kris Jenner i ardhshëm', ja përse

09:12, 10/06/2023
A+ Aa A-

Gruaja e Sylvester Stallone, Jennifer Flavin, ka marrë komente të shkëlqyera pas paraqitjes së saj në reality show-n hit televiziv ‘The Family Stallone’, i cili u shfaq vetëm muajin e kaluar dhe tashmë është miratuar për një sezon të dytë.

Ashtu si me emisionin më me ndikim të realitetit televiziv në 15 vitet e fundit, “Keeping Up with the Kardashians” dhe “The Kardashians”, familja Stallone ka rrëmbyer vëmendjen e shumë shikuesve kureshtarë, raporton ‘Marca‘.

Shfaqja sjell Stallone së bashku me gruan dhe vajzat e tij – Jennifer, Sophia, Sistine dhe Scarlet, në jetën e tyre të përditshme. Sipas një burimi për ‘The Sun”: brenda familjes ‘Family Stallone’, ju me të vërtetë shihni se si Jennifer ka qenë duke parë, pritur dhe përgatitur për këtë moment për vite me radhë”

Kur krahasohet me shfaqjet e tjera televizive realiste thuhet se: “Po, është në thelb një ‘The Kardashians“.

Jennifer Flavin ka plane të mëdha për shfaqjen pasi ajo po përgatitet të ketë edhe shfaqje të tjera siç thotë edhe burimi i brendshëm:”Nëse dikush mund të kalojë Kris Jenner, Lisa Rinna dhe ekskluzivitetin “Housewives”, është Jennifer”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco