Mbyllet sezoni i parë në Syri Tv/ Edhe Piranjat nuk ju kanë shpëtuar lapsuseve, momente gazmore nga backstage

Mbyllet sezoni i parë në Syri Tv/ Edhe Piranjat nuk ju kanë shpëtuar lapsuseve, momente gazmore nga backstage

22:31, 09/06/2023
A+ Aa A-

Sonte ''Piranjat'' mbyllën sezonin e tyre të parë në Syri Tv, ku denoncuan dhjetëra padrejtësi që u janë bërë qytetarëve.

Përtej seriozitetit të temave që ka trajtuar ccdo të premte, moderatorët dhe stafi ndihmues kanë pasur momente të sikletshme dhe humori njëkohësisht.

Gafa të ndryshme apo të qeshura jashtë skenari kanë shqoëruar dhe këtë sezon të parë. Në videon bashkëngjitur mund të shikoni disa prej këtyre momenteve gazmore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco