Luizi dhe Kiara largohen nga Shqipëria

Luizi dhe Kiara largohen nga Shqipëria

09:14, 07/06/2023
A+ Aa A-

Luizi dhe Kiara janë shumë të angazhuar pas Big Brother VIP. Çifti së fundmi ka lënë Shqipërinë për aktivitetet e tyre jashtë vendit.

Luizi ndodhet në SHBA për koncerte ndërsa Kiara sot ka shkuar në Stamboll. Moderatorja ka postuar një foto nga aeroporti i Stambollit, pasi atje do të regjistrohet Kepi i Tundimeve.

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco