‘Do të doja që nëna ime të kishte vdekur’! Deklarata e aktores së njohur trondit rrjetin

‘Do të doja që nëna ime të kishte vdekur’! Deklarata e aktores së njohur trondit rrjetin

16:25, 06/06/2023
A+ Aa A-

Aktorja e njohur Drew Barrymore ka sqaruar se “kurrë” nuk tha se do të donte që nëna e saj, Jaid Barrymore, të kishte vdekur. Pasi komentet e saj për marrëdhënien me nënën u keqinterpretuan, aktorja doli me një sqarim.

Në Instagram, Drew tha në një video: “Unë kam qenë e prekshme dhe jam përpjekur të kuptoj një marrëdhënie shumë të vështirë, të dhimbshme, ndërsa pranoj se është e vështirë të bëhet derisa një prind është gjallë. Dhe, për ata prej nesh që duhet ta kuptojmë këtë në kohë reale, nuk mund të presin, pasi nuk mund të presin kohën, jo se prindi ka vdekur.”

Mos i shtrembëroni fjalët e mia dhe mos thuaj kurrë se do të doja që nëna ime të kishte vdekur. Nuk e kam thënë kurrë këtë. Nuk do ta bëja kurrë”, vazhdoi ajo.

Sqarimi i saj vjen pasi aktorja 48-vjeçare e “ET”-it, në një intervistë për revistën New York të botuar të hënën, foli për marrëdhënien e saj me nënën e saj, 77 vjeçare.

Në të, ajo foli për të kaluarën e saj të trazuar me nënën e saj dhe shpjegoi se kishte qenë xheloze për miqtë që arritën të punonin me traumat e tyre pasi nënat e tyre kishin vdekur.

“Të gjitha nënat e tyre janë zhdukur, dhe nëna ime nuk është. Dhe unë them: ‘Epo, nuk e kam atë luks.’ Por nuk mund të pres”, tha Drew.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco