Lajmi i fundit

DASH: Nuk mund të barazohet vrasja e policit në Kosovë me atë të sulmuesve

Një tjetër dasmë 'VIP' në horizont? Venera Lumani ju tregon më tepër…

Një tjetër dasmë 'VIP' në horizont? Venera Lumani ju tregon më tepër…

08:30, 06/06/2023
A+ Aa A-

Kjo verë është e dasmave “VIP”. E nisëm mbrëmjen e djeshme me Klea Hutën dhe Elgit Dodën, në radhë kemi edhe Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn të cilët së shpejti do të kurorëzohen në Itali.

Por, siç duket lajme të reja kemi edhe nga Lindi Islami e Venera Lumani. Dyshja ishin të ftuar në dasmën e Kleas dhe Gitit, ku si duket iu ka lindur dëshira për një ceremoni të tyren.

“Po ne kur?”-shkruan Venera krahas një fotoje me Lindin

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco