Luiz Ejlli thyen sërish rekord me këngën e re

Luiz Ejlli thyen sërish rekord me këngën e re

17:15, 04/06/2023
A+ Aa A-

Luiz Ejlli publikoi së fundmi këngën e tij të re. Kënga titullohet “Përjetësisht” dhe është baladë dashurie që i dedikohet Kiarës.

“Përjetësisht” është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka thyer rekord.

Ndonëse nuk janë bërë ende 24 orë nga publikimi, kënga ka mbi 1 milion shikime.

“Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti. Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë, kam një jetë që po të kërkoj, unë si ti kurrë nuk kam parë. Se çdo ditë e ndjeja, e ndjeja që një ditë do jem me ty”, këndon Luizi mes të tjerash teksa shton: Përjetësisht tha zemra, përjetësisht e jemja, kanjëherë kam frikë a mos je andërr e po cmendna.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco