U nda nga jeta rreth tre vite më parë, Rudina Dembacaj kujton me mall të atin e ndjerë

U nda nga jeta rreth tre vite më parë, Rudina Dembacaj kujton me mall të atin e ndjerë

10:37, 04/06/2023
A+ Aa A-

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka kujtuar të atin e saj të ndjerë, rreth tre vite pasi ndërroi jetë nga një sëmundje e rëndë.

Rudina publikon herë pas herë foto me të atin e ndjerë në rrjetet sociale, teksa e kujton me mall. E së fundmi ajo i ka prekur të gjithë me postimin e saj në InstaStory ku ka ndarë një foto të babait të saj dhe krahas imazhit i dedikon fjalët e ndjera

“…si i bëhet kur të merr malli shumë, shumë!”

Image

Kujtojmë se disa kohë më parë,aktorja ka treguar disa tipare të karakterit të të atit të saj të ndjerë, madje zbuloi dhe  fjalët e fundit që i tha përpara se ta përcillte në banesën e fundit.

“Vlerat e vërteta të një malësori i kishte në mënyrë absolute. Ditën kur e përcolla për në banesën e fundit babit, e ndjeva shumë të nevojshme dhe një nga fjalët që i thashë me zë ishte: ‘Edhe malësorë edhe evropian, vetëm ty të kam njohur’. Dashtë Zoti unë ose motra të bëjmë një djalë që ti ngjajë të paktën një 30%,”– u shpreh Rudina.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco