'Renaissance’: Fansat e Beyoncé-s e kanë çuar modën në një tjetër nivel

'Renaissance’: Fansat e Beyoncé-s e kanë çuar modën në një tjetër nivel

14:23, 01/06/2023
A+ Aa A-

Beyoncé me siguri është krenare për fansat e saj, të cilët i kanë dhënë rëndësinë e duhur turneut “Renaissance” dhe nuk janë mjaftuar me blerjen e biletave, por janë shfaqur me veshje dinjitoze, frymëzuar edhe nga albumi i saj i fundit me të njëjtin emër si turneu.

Image

Siç mund ta shihni në vijim, ata kanë përqafuar një stili futurist, disa kanë përfshirë në pamjen e tyre detaje afro, e të tjerë kanë eksperimentuar me kristalet apo kostumet aspak minimaliste.

Image

Pse të flasim gjatë, kur kemi foto?

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco