Momenti kur Princi Uilliam dhe Kate mbërrijnë në Jordani, hoteli ultra luksoz në të cilin po qëndrojnë

Momenti kur Princi Uilliam dhe Kate mbërrijnë në Jordani, hoteli ultra luksoz në të cilin po qëndrojnë

08:52, 01/06/2023
A+ Aa A-

Mbretëresha Rania dhe Mbreti Abdullah II po përgatiten për një ditë shumë të rëndësishme sot pasi djali i tyre Princi Husein martohet me Raja Al Saif.

Shumë anëtarë mbretërorë dhe përfaqësues të shtetit do të jenë të pranishëm, duke përfshirë Princin William dhe Kate Middleton. Dy familjet mbretërore kanë një marrëdhënie të mrekullueshme, ndërsa Mbretëresha Rania dhe bashkëshorti i saj morën pjesë në kurorëzimin e Mbretit Karli III.

Princi William dhe Kate Middleton janë tashmë në Jordani, me mbërritjen e tyre në hotel të kapur nga kamerat dhe fotografët. Çifti po qëndrojnë në një nga hotelet ultraluksoze të Amanit.

“Shën. Regis Amman ka pritur në suitat e tij personalitete ndërkombëtare, ndërsa siç mund ta shohim në llogarinë zyrtare në Instagram, dhomat dhe çdo hapësirë ​​e brendshme të kujtojnë një pallat.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco