Gjithçka për vëmendje/ Getinjo dhe Vivien shihen së bashku në Ferizaj

Gjithçka për vëmendje/ Getinjo dhe Vivien shihen së bashku në Ferizaj

20:34, 31/05/2023
A+ Aa A-

Ka kohë që mes dyshes së njohur Vivien dhe Getinjo “kishte marrë fund gjithçka”.

Të paktën kështu na lanë të kuptojmë në bazë të postimeve si dhe deklaratave të tyre në rrjetet sociale.

Mirëpo, duket se çdo gjë ka qenë thjeshtë për vëmendje.

Indeksonline ka siguruar një video ku dyshja shihen qe ditën e sotme e kanë kaluar bashkë në një lokal në Ferizaj.

Se çka po zihet mes tyre, mbetet ta zbulojmë ditëve në vazhdim

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco