Për inat të Afronës, edhe Blero i tregoi botës partneren e tij të re!

Për inat të Afronës, edhe Blero i tregoi botës partneren e tij të re!

15:15, 30/05/2023
A+ Aa A-

Ndarja e bujshme e Afrona Dikës dhe këngëtarit Blero nuk ishte edhe aq paqësore. Në rrjet kanë hedhur vazhdimisht thumba për njëri-tjetrin, madje duan t’i tregojnë njëri-tjetrit edhe sa të lumtur janë që u ndanë.

Afrona nuk duroi më gjatë duke postuar në llogarinë e saj në Instagram foto me partnerin e ri.

Image

Për inat të Afronës edhe Blero tregoi për ndjekësit në Instagram partneren e re. Por në ndryshim nga Afrona, ia mbuloi asaj fytyrën.

Image

Madje, ai po sigurohet që t’ia bëjë të ditur të gjithëve se ajo është vajza më e mirë që ka pasur ndonjëherë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco