Blue Ivy i bashkohet në skenë dhe mami Beyonce është kaq krenare!

Blue Ivy i bashkohet në skenë dhe mami Beyonce është kaq krenare!

13:21, 30/05/2023
A+ Aa A-

Beyoncé është një nënë krenare pasi vajza e saj Blue Ivy iu bashkua në skenë në Paris gjatë turneut të saj. 11-vjeçarja ishte me pjesën tjetër të kërcimtarëve.

Beyonce ndau emocionet e saj në rrjete sociale dhe postoi disa foto dhe një video në Instagram.

“Jam shumë krenare dhe mirënjohëse që jam mamaja jote. Ti na sjell kaq shumë gëzim, engjëlli im i ëmbël”, shkroi Beyonce.

Blue Ivy ishte pjesë e koreografisë për “My Power”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco