Kaq ishte privatësia. Afrona poston foton e parë me partnerin…

Kaq ishte privatësia. Afrona poston foton e parë me partnerin…

10:17, 29/05/2023
A+ Aa A-

Afrona Dika duket e lumtur me lidhjen e saj të re. Këtë e dëshmojnë postimet që ajo bën në rrjetet sociale, ku publikon copëza nga udhëtimet e tyre së bashku.

Momentalisht ata ndodhen në Turqi ku po shijojnë disa ditë relaksi. Mesa duket pushimi me njeriun e zemrës ka bërë që Afrona të mos durojë më e të na e prezantojë edhe ne partnerin. Ajo ka ndarë një “selfie” me të dashurin, duke e shoqëruar me një zemër.

Partneri i saj është biznesmen në Zvicër dhe quhet James Dyer Smith.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco