Lajmi i fundit

LIVE/ Adi Krasta në 'A Show'

Pjesë e 'BBV3' sërish?Përgjigjet Zhaklin Lekatari

Pjesë e 'BBV3' sërish?Përgjigjet Zhaklin Lekatari

11:21, 27/05/2023
A+ Aa A-

Zhaklin Lekatari padyshim ka qënë opinionistja më e përfolur e këtij edicioni të Big Brother VIP2,ku me komentet e saj ka irrituar shpesh opinionin publik.

Deklaratat e saj shkuan deri aty sa më shumë se një herë është’sulmuar’ verbalisht dhe makina e saj u dëmtua nga njerëz të panjohur.

Në një intervistë për Top Albania Radio ndër të tjera tha “Ka qenë një aventurë e mrekullueshme, e vështirë dhe e bukur njëkohësisht”.

Në Instagram,një ndjekës i ka shkruar:”Zhaklin të duam dhe tek BBVIP3.A do jesh?”

“Boh,ende se di”-përgjigjet Zhaku.

A do ti vijë sërish ftesa?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco