A do të jetë Ledri pjesë e Big Brother?! (Përgjigjia e tij nënkupton shumë gjëra)

A do të jetë Ledri pjesë e Big Brother?! (Përgjigjia e tij nënkupton shumë gjëra)

11:03, 27/05/2023
A+ Aa A-

Ledri Vula ka zbuluar se nëse do marrë pjesë në “Big Brother Vip 3” në një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty” ku gjatë eventit u pyet nëse do të jetë një banor i edicionit të tretë të BBVA.

“Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në BB do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.“- u shpreh këngëtari.

Albumi i ri i këngëtarit duket se është pritur shumë mirë nga publiku, të paktën deri tani...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco