Era Istrefi dhe Don Xhon kapen mat në aeroport. (Fotot tregojnë shumë)

Era Istrefi dhe Don Xhon kapen mat në aeroport. (Fotot tregojnë shumë)

10:50, 27/05/2023
A+ Aa A-

Don Xhoni dhe Era Istrefi duket se janë nisur për pushime dhe përkëdhelitë i kanë filluar që në aeroport. Krijuesit e hitit “Hala” janë fotogafuar nga ‘indeks.mk’ në aeroport.

Ata shihen shumë afër me njëri-tjetrin, madje shihet se Don Xhoni i ka vendosur duart në belin e Erës ndërsa në foton tjetër është Era që e përkëdhel Don Xhonin.

Vitin e kaluar ata publikuan hitin “Hala” që ka më shumë së 55 milionë klikime në ‘Youtube. Nuk dihet nëse mes tyre ka nisur një romancë apo janë thjesht miq të mirë, por këto përqafime diç tregojnë…

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco