Shokë me benefite? U shfaqën nën shoqërinë e njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Jori Dellit dhe Krist Aliajt

Shokë me benefite? U shfaqën nën shoqërinë e njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Jori Dellit dhe Krist Aliajt

20:34, 25/05/2023
A+ Aa A-

Duket se pas mbarimit të Big Brother VIP, Jori Delli dhe Krist Aliaj kanë ruajur ende raportin e tyre miqësor.

Dhe këtë gjë e kanë treguar vetë dy ish-banorët teka janë shfaqur nën shoqërinë e njëri-tjetrit ku kanë postuar foto e video duke darkuar bashkë.

Mirëpo duket se ka edhe nga ata ndjekës të cilët mendojnë se raporti mes tyre mund të jetë më shumë se miqësor.

Por këto dyshime i ka hequr vetë Jori e cila nëpërmjet një poatimi në  InstaStory ajo ka publikuar mesazhin e një ndjekësi i cili shkruante se mendon që dyshja janë “shokë me benefice” dhe krahas fotos ka kthyer përgjigjen e prerë:

 “Vetëm shokë pa benefite”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco