FOTO/ Wanda Nara dhe Icardi rigjejnë qetësinë, shfaqen të lumtur në Stamboll

FOTO/ Wanda Nara dhe Icardi rigjejnë qetësinë, shfaqen të lumtur në Stamboll

16:32, 31/03/2023
A+ Aa A-

Wanda Nara dhe Mauro Icardi rigjejnë qetësinë në çift, pas furtunës që kaluan për muaj të tërë.

Këtë e konfirmojnë edhe fotot e fundit që çifti ka shpërndarë nga Stambolli, aty ku jetojnë që prej kohës kur sulmuesi u bashkua me Galatasarayn.

Image

Të dy janë shfaqur shumë të lumtur me njëri-tjetrin, teksa vetë Wanda ka deklaruar pak ditë më parë se kanë sqaruar gjithçka dhe vijojnë të duhen njësoj si në fillim.

Image

Krisja mes tyre ndodhi vitin e kaluar, për shkak të një tradhtie të supozuar të sulmuesit me aktoren argjentinase China Suarez.

Këtë vit Wanda qëndroi për shumë kohë larg Icardit, duke preferuar të angazhohet në projekte muzikore në Argjentinë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco