Kiara lë ‘pa frymë’ Luizin, i çon dronin me mesazhin e koduar, ja si reagon këngëtari

Kiara lë ‘pa frymë’ Luizin, i çon dronin me mesazhin e koduar, ja si reagon këngëtari

21:03, 29/03/2023
A+ Aa A-

Dinamikat e reja bënë që ata të mos kenë dot një kontakt të martën. Por

Kiara Tito ka surprizuar ditën e sotme të dashurin e saj Luiz Ejlli, duke i çuar një dron mbi shtëpinë e Big Brother Vip.

Droni mbante banderolën ku shkruhej "Të kam zemër, të dua, Kiara", teksa mbante dhe foton e dyshes nga puthja e dasmës brenda BBV-së. Droni ka lumturuar pa masë Luizin.

Duket se me anë të këtij droni, Kiara i çoi dhe një mesazh të koduar që nuk dihet nëse e ka mbajtur Luizi atë çka i ka thënë dikur apo jo.

Këngëtari i ka thënë Kiarës kur ndodheshin të dy në BBV që të përdorë kodin “Të kam zemër”, nëse gjërat janë mirë për të jashtë dhe në këtë mënyrë të vazhdojë lojën e Big Brother.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco