Kiara i dërgon dron Luizit në BBVA, ja mesazhi i saj

Kiara i dërgon dron Luizit në BBVA, ja mesazhi i saj

20:18, 29/03/2023
A+ Aa A-

Pas 91 ditëve bashkëjetesë, kjo javë larg njëri-tjetrit po iu duket shekull Luizit dhe Kiarës.

Luizi vijon garën në "Big Brother" me qëllimin që të fitojë çmimin e madh, sikurse ia kërkoi edhe Kiara. Por, shprehet çdo ditë se i mungon partnerja dhe i bën dedikime të ëmbla. Kjo e fundit, është tanimë është fansja më e madhe e Luizit, teksa në mediat sociale ka treguar se e sheh 24 orë.

Ndërkohë, sot Kiara i ka dërguar edhe një dron Luizit. Ajo ka vendosur foton e tyre nga dasma brenda BBVA, duke shkruar: "Të kam zemër! Të dua, Kiara!"

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco