Lajmi i fundit

VIDEO/ Momenti kur mbështetësit e Bashës bëjnë presion në sallën ku po mbahej mbledhja

Komentet negative në rrjet, gjyshja i del në mbrojtje Kiarës: Ta dinë të gjithë se kush je ti

Komentet negative në rrjet, gjyshja i del në mbrojtje Kiarës: Ta dinë të gjithë se kush je ti

17:35, 29/03/2023
A+ Aa A-

Gjyshja e Kiara Titos është shprehur se banorët e “Big Brother VIP” duhet të ishin larguar prej kohësh nga formati.

Këtë gjë na e tregoi vetë moderaorja e cila ka publikuar në InstaStory një moment kur diskuton me nëna Letën e cila i thotë se nëse do të ishte në vendin e banorëve do të ishte larguar nga “BBVIP” që mbrëmjen e djeshme.

Ndër të tjera, gjyshja e Kiarës shprehet se ajo dhe Luizi do të jenë bashkë për gjithë jetën, ndërsa ish-banorja i kërkon të mos shqetësohet për fjalët e njerëzve.

Biseda:

Gjyshja e Kiarës: Ty dhe Luizin çift gjithë jetën.

Kiara Tito: Mos u mërzit o Leta se kështu e kanë njerëzit.

Gjyshja e Kiarës: Moj e kanë po ta dinë se kush je ti, Kiara Tito.

Kiara Tito: O të keqen, nëna ime më e bukura në botë.

Nëna Leta: Unë të jem si këta nuk rri për Zotin.

Nëna Leta: Po ça do marrin më, ça do fitojnë këta këtu? Unë kisha ikur tani, kisha ikur që mbrëmë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco