Komentet negative në rrjet, gjyshja i del në mbrojtje Kiarës: Ta dinë të gjithë se kush je ti

Komentet negative në rrjet, gjyshja i del në mbrojtje Kiarës: Ta dinë të gjithë se kush je ti

12:34, 29/03/2023
A+ Aa A-

Nëna Leta mendon se banorët e ‘Big Brother VIP Albania’ duhet të ishin larguar nga formati, madje që mbrëmjen e djeshme. Këtë na e zbuloi Kiara, përmes një video të postuar në ‘Instastory’, ku shkruan se e kishte marrë shumë malli për gjyshen e saj.

Nëna Leta thotë se Luizi dhe Kiara do jenë çift gjithë jetën e nga ana tjetër, moderatorja i kërkon që të mos shqetësohet se çfarë thonë të tjerët.

Biseda mes tyre:

Nëna Leta: Ty dhe Luizin çift gjithë jetën.

Kiara Tito: Mos u mërzit o Leta se kështu e kanë njerëzit.

Nëna Leta: Moj e kanë po ta dinë se kush je ti, Kiara Tito.

Kiara Tito: O të keqen, nëna ime më e bukura në botë.

Nëna Leta: Unë të jem si këta nuk rri për Zotin.

Kiara Tito: Pse?

Nëna Leta: Po ça do marrin më, ça do fitojnë këta këtu? Unë kisha ikur tani, kisha ikur që mbrëmë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco