Zhaklina dhe Arbri futen në shtëpinë e 'Big Brother VIP', darkojnë me banorët

Zhaklina dhe Arbri futen në shtëpinë e 'Big Brother VIP', darkojnë me banorët

10:23, 29/03/2023
A+ Aa A-

Zhaklina dhe Arbri dy opinionistët e Big Brother Vip Albania i janë bashkuar mbrëmjen e djeshme banorëve në një darkë brenda shtëpisë.

Pas lidhjes me studion e cila zgjati shumë pak për shkak se Top Channel është në zi, Arbri dhe Zhaklina janë drejtuar në shtëpinë e Big Brother për të darkuar me banorët me rastin e ditëlindjes së Nitës.

Spektakli i mbrëmjes së sotme u anulua për shkak të sulmit ndërkohë që Arbana njoftoi banorët për ngjarjen e rëndë duke i vënë ata para zgjedhjes së vështirë nëse duan ta vazhdojnë apo jo spektaklin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco