Luizi me lot në sy: E njihja Pal Kolën, çfarëdo të marr me vete nga ky rrugëtim do e ndaj me familjen e tij

Luizi me lot në sy: E njihja Pal Kolën, çfarëdo të marr me vete nga ky rrugëtim do e ndaj me familjen e tij

21:27, 28/03/2023
A+ Aa A-

Ka nisur dhe sonte Prime i Big Brother Albania Vip. Spektakli nisi me lajmin e sulmit ndaj Top Channel.

Banorët mbetën të trishtuar dhe të habitur teksa u vunë përballë fakteve të këtij sulmi, ku mbeti i vrarë Pal Kola, roja i godinës.

Luizi, i përlotur, teksa i shprehu ngushëllimet familjes së Pal Kolës, pohoi se viktima është njeri i njohur për të.

Gjithashtu Luizi me lot në sy, premtoi se cilido të jetë çmimi që do të fitojë nga ky program, do ta ndajë atë me familje e të ndjerit Pal Kola.

"I them familjarëve të Kolës se çfarëdo të marr me vete nga ky rrugëtim, një pjesë të konsiderueshme do ia dhuroj' u shpreh Luizi .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco