'Do e zgjedhë babi për mua' Çfarë deklaroi Keisi kohë më parë për partnerin e jetës

'Do e zgjedhë babi për mua' Çfarë deklaroi Keisi kohë më parë për partnerin e jetës

18:59, 28/03/2023
A+ Aa A-

Historia e Keisit dhe Lorencit ka marrë jo pak vëmendje kohët e fundit. Pasi Lorenci zbuloi se ata kishin pasur një marrëdhënie bashkë para se të hynin në Big Brother dhe Kejsi mbylli marrëdhënien e saj me Kristin, të gjithë duket se presim një lëvizje tjetër të dyshes.

Një konkretizim për të rinisur atë që kanë lënë përgjysmë nisur nga afrimiteti që ata kanë treguar ndaj njëri-tjetrit këto ditë.

Por kohë më parë Keisi e ftuar në emisionin "Why Not" në RTV Ora bashkë me Sabjanin, deklaroi se partnerin e saj do ta zgjedhë babai.

"Do e zgjedhë babi për mua gjithsesi," thotë Kejsi ndërsa Sabjani i kërkon të mbajë premtimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco