Pas tradhtisë, kjo është gjëja që e ‘vret’ më së shumti një femër sipas Luizit

Pas tradhtisë, kjo është gjëja që e ‘vret’ më së shumti një femër sipas Luizit

18:16, 27/03/2023
A+ Aa A-

Luiz Ejlli ka tregon së fundmi gjënë që e vret më shumë një femër. E ndonëse të gjithë mund të mendojnë së është tradhtia, këngëtari nuk mendon njësoj.

Teksa bisedonte me banorët, me humor, Luizi u tregoi gjënë që e prek më shumë një vajzë.

Këgëtari tha se para tradhtisë, vjen këpuca e preferuar, ku mori shëmbull një rast kur një vajzë që ka fiksim një palë këpucë nuk i merr dot pasi nuk ka numër.

“Dy gjëra e therin femrën më shumë se tradhtia. Kjo një, se edhe tradhëtinë e falin, edhe atë moment se durojnë është kur janë në një dyqan këpucësh, kanë zgjedhur këpucët që i pëlqen dhe shkon e i thotë shitëses a ke numër më të vogël dhe i thotë jo”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco