Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Çfarë po ndodh në Kosovë?

Lorenci zbuloi lidhjen që ka pasur jashtë me Keisin, modelja shpërthen në lot pas spektaklit: Dola shumë shëmtuar!

Lorenci zbuloi lidhjen që ka pasur jashtë me Keisin, modelja shpërthen në lot pas spektaklit: Dola shumë shëmtuar!

14:36, 26/03/2023
A+ Aa A-

Teksa po qëndronte në tualet, këngëtarjaka nisur të qajë dhe pranë saj është gjendur Luiz ii cili është përpjekur ta qetësojëështë parë duke qarë në një bisedë me Luizin.

Ajo është shprehur se nuk ka qenë në një lidhje me Lorencin, por thjesht në një njohje dhe nuk ka dashur aspak që kjo gjë të bëhet publike.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Nuk e ka bërë për të të dëmtuar lojën ty

Keisi: Nuk e kam për atë

Luizi: Po për ça? Për faktin se me demek po të del nami që ke qenë e lidhur?

Keisi: Nuk kam qenë e lidhur, kemi pasur njohjen tonë, ça lidhje ka se kemi një jetë aty jashtë po në momentin që ti futesh brenda unë dal shumë shëmtuar. Nuk do doja të hapej fare si temë. Nuk kam pasur dëshirë.

Luizi: Lorenci nuk e ka bërë për të ulur

Keisi: E kuptoj, po ta kishte menduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco