'Vdeksha unë për ju!' Maestro shijon frytet e para të famës!

'Vdeksha unë për ju!' Maestro shijon frytet e para të famës!

11:04, 25/03/2023
A+ Aa A-

Armaldo Kllogjeri i njohur tashmë nga të gjithë si Maestro ishte një nga banorët më të spikatur të këtij edicioni të “BBV”.

Tenori një javë më parë u eliminua nga shtëpia në një nominim midis tij, Kristit dhe Luizit.

Tani që ndodhet jashtë ai po shijon frytet e famës, të cilat janë pasqyruar edhe në Insagramin e tij.

Maestro ka arritur 100.000 ndjekës në këtë rrjet social, gjë e cila do të thotë shumë sot në botën e Internetit.

Ky fakt e ka lumturuar shumë edhe Armaldon, i cili nuk e ka fshehur reagimin e tij edhe në Instagram.

Krahas një fotoje me të dhënat e reja, Kllogjeri shkruan: Vdeksha unë për ju.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco