Nga Luizi te nominimi Olta-Kiara, Iliri Shaqiri flet për 'BBV 2'

Nga Luizi te nominimi Olta-Kiara, Iliri Shaqiri flet për 'BBV 2'

10:34, 25/03/2023
A+ Aa A-

Balerini Ilir Shaqiri, fituesi i “Big Brother Vip 1”, ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, në episodin e parë të sezonit të dytë.

Iliri u pyet për mendimin e tij për disa nga konkurrentët e këtij edicioni të Big Brother Vip.

“Luizin e shikoj një person, një lojtar shumë të fortë, realisht, e karakterizon qetësia e Ilirit dhe batutat e Donaldit. Ama mendoj që të jesh klas dhe fitues duhet të jesh origjinal”, tha Iliri.

Ndërsa për Oltën tha: “Mendoj është shumë luftarake, ka ndryshuar strategji. Olta është në evulocion si personazh, me aq sa i shikoj.”

Për Sabianin, “partnerin” e tij në edicionin e parë, u shpreh: “U gëzova se hyri se kisha kohë që nuk e shikoja. Çdo baba e di vetë se çfarë duhet të bëjë kundrejt instiktit që ka për fëmijën e tij.”

Ai u pyet se kush del këtë javë, në nominimin kokë më kokë midis Oltës dhe Kiarës.

“Nuk do kishte sfidë pa Donaldin ose pa Ilirin në  finale, njësoj siç nuk do kishte pa Luizin ose Oltën”, tha ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco