'Me intelektin poshtë mesatares bazike'! Ky është përshkrimi i Olta Gixharit nga Bledi Mane

'Me intelektin poshtë mesatares bazike'! Ky është përshkrimi i Olta Gixharit nga Bledi Mane

10:21, 24/03/2023
A+ Aa A-

Si të gjithë edhe Bledi Mane ka shprehur mendimin e tij se kë dëshiron në finale e “BBV”.

Në një postim në Instagram teksa vecoi emrin e Luizit dhe Oltës, kësaj të fundit i vuri në pah disa “cilësi”, të shoqëruara me doza të larta ironie.

“Puthja me helm! E ëmbël, e sinqertë, miqësore, shembullore. I ka inat dallaveret, intrigat, nominimet. Naive dhe rob i drejtë. Çfarë ka ndaj teje ta thotë mbrapa krahëve me sinqeritet.

Pavarësisht ironisë time në këtë përshkrim, Olta Gixhari (me intelektin poshtë mesatares bazike) mbahet lojtare e fortë brenda shtëpisë. Bashkë me Luizin i dua në finale,-shkruan Bledi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco