Lajmi i fundit

EMRAT/ Korrupsioni në ministrinë e Shëndetësisë, edhe dy në pranga

Një tjetër dron në shtëpinë e 'BBV'/ Çfarë mesazhi mori Luizi në lidhje me Kiarën?

Një tjetër dron në shtëpinë e 'BBV'/ Çfarë mesazhi mori Luizi në lidhje me Kiarën?

14:14, 23/03/2023
A+ Aa A-

Një tjetër dron ka mbërritur në shtëpinë e “BBV” ditën e sotme (23 mars).

Teksa edhe dy ditë na ndajnë nga e shtuna dhe Kiara është në nominim “kokë më kokë” me Oltën, fansat i kanë dërguar një mesazh Kiarës dhe sidomos Luizit.

“Gjithë shqiptarët janë me çiftin,”-shkruhej në dronin e dërguar.

Disa nga banorët ndër to dhe Luizi, ndodhej jashtë afër pishinës në momentin kur droni ka kaluar mbi shtëpinë e “BBV”. Ndonëse produksion ju bëri thirrje të hynë në shtëpi, ata arritën ta shikojnë.

I gëzuar këngëtari është futur brenda duke i thënë Kiarës që pas kësaj që pa nuk del ajo të shtunën.

Kujtojmë që të martën u zbulua se çifti më i votuar për të dalë në nominim “kokë më kokë” për këtë të shtunë ishte Kiara dhe Olta. Nëse gjërat nuk ndryshojnë rrugës, njëra nga ato “Prime-n” e ardhshëm lë shtëpinë e “BBV”.

Luizi edhe njëherë deklaroi se po u largua Kiara, do të largohet edhe ai bashkë më të. Ndonëse këto ditë, moderatorja është përpjekur ta bindë duke i thënë se edhe nëse kjo ndodh, ajo do që Luizi t’i shkojë deri në fund kësaj loje.

@bigbrotheral2 #viral #bigbrothervipalbania #viralvideo #luizejlli #meluizin #kiaratito #luki ♬ original sound - FD

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco