VIDEO/ Diskutimi për eliminimin, përloten Kiara dhe Luizi

VIDEO/ Diskutimi për eliminimin, përloten Kiara dhe Luizi

17:16, 22/03/2023
A+ Aa A-

Kiara dhe Luizi patën një diskutim të gjatë mes tyre ditën e sotme, në lidhje me vendimin e Luizit për t’u larguar në rast se eliminohet Kiara.

Duket se Kiara ka arritur ta bindë Luizin të qëndrojë për të shkruar deri në  finale dhe të jetë ai fituesi.

Pasi përfunduan bisedën, ata u përqafuan dhe nisën të përloten.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco