Arbër Hajdari komenton deklaratën e fortë të Luizit: I ndryshon shpesh, po përpiqet të bëj fushatë

Arbër Hajdari komenton deklaratën e fortë të Luizit: I ndryshon shpesh, po përpiqet të bëj fushatë

15:43, 22/03/2023
A+ Aa A-

Opinionisti i Big Brother VIP Arbër Hajdari ka komentuar së fundmi deklaratën e fortë të Luiz Ejllit ku është shprehur se nëse Kiara largohet nga shtëpia të shtunën, ai do largohet së bashku me të.

Teksa ishte i ftuar në “Wake Up”, opinionisti u shpreh se Luizi i ndryshon shpesh herë deklaratat që bën brenda shtëpisë, ndërsa shtoi se këngëtari do ta përdori këtë si një shenjë për të parë se si e shikon publiku lidhjen e tyre nga jashtë.

Arbër Hajdari: E prisja, e kam thënë edhe në program që e prisja. Deklarata e Luizit, Luizi është një njeri që i ka ndërruar deklaratat shumë shpesh deri më tani, mendoj që sërish do e ndërrojë deklaratën. Nuk jam dakort me deklaratat ekstreme për shkak se unë mendoj që Luizi duhet ta shikonte këtë nominim ndoshta si një shenjë për të parë se si e sheh publiku jashtë, raportin e Kiarës dhe Luizit.

Nga krahu tjetër Luizi është po i njëjti njeri i cili para dy javësh theksonte se gjëja më e rëndësishme për të ishte loja dhe madje duke ia thënë dhe duke ia përsëritur edhe Kiarës për të disatën herë që unë të dua shumë, por t’i nuk e fiton, por e fitoj unë. Unë mendoj që është kujtuar vonë për të bërë këtë fushatën që mendoj që edhe ajo e djeshma, deklarata e tij ishte më shumë fushatë, por nga krahu tjetër është një lloj imponimi për mbështetësit e tij të cilët i orienton për të votuar”

Blendi Salaj: Pra ai është duke i bërë një lloj presioni mbështetësve që i thotë nëse ju doni të më shikoni mua këtu brenda votoni Kiarën sepse unë ndryshe dal.

Neada Muçaj: Pas spektaklit ai ka thënë se mund të sakrifikohet edhe Fotinia si një nga banoret që e do më shumë Kiarën dhe është më afër saj, prandaj mund të anulohet nominimi fare.

Arbër Hajdari: Tani ai është brilant për të nxjerrë histori nga hiçi. Strategjikisht brenda lojës ai krijon situata gjatë gjithë kohës.

Blendi Salaj: Çfarë lidhje ka Fotinia se nuk e kuptoj?

Arbër Hajdari: Ai ka hedhur një pretendim që mund të dalë vetë Fotinia që kështu mund të prishë televotimin

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco