Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Çfarë po ndodh në Kosovë?

Marrëdhënia e Keisit me Lorencin bën xheloz Kristin?

Marrëdhënia e Keisit me Lorencin bën xheloz Kristin?

14:37, 22/03/2023
A+ Aa A-

Kristi dhe Keisi i kanë dhënë përfundimisht fund romancës së tyre në “Big Brother VIP”. Modelja deklaroi gjatë mbrëmjes së djeshme se nuk ka më pëlqim për të dhe kjo ishte arsyeja e ndarjes.

Image

Mirëpo u duk sikur distancimi i Kesit nga Kristi erdhi pas hyrjes së Lorenc Hasramës në shtëpi, i cili është dhe një mik i ngushtë i këngëtares. Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit në shtëpi, ndonjëherë edhe duke u ngacmuar me fjalë ose përkëdhelje.

E një siuatë e tillë ka ndodhur sërish së fundmi ku kësaj herë pjesë ishtë dhe Kristi. Ishte Jori ajo që e pyeti Kristin nëse është xheloz për Lorencin.

Pjesë nga biseda:

Lorenci: Edhe një javë jam këtu e sigurt.

Keisi: Sa më bëhet qejfi.

Lorenci: Ti se ke idenë sa më bëhet mua.

Jori: Kristi nuk je xheloz që Lorenci flet me Keisin në mënyra kështu?

Kristi: Fare!

Lorenci: Pse duhet të bëhet xheloz ai, ato s’janë bashkë, ai nuk diti ta mbajë. Po të dinte ta mbante

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco