Olta dhe Kiara shkojnë në nominim

Olta dhe Kiara shkojnë në nominim

00:14, 22/03/2023
A+ Aa A-

Kiara dhe Olta shkojnë në nominim.

Në garën mes dy çifteve, mbi 86% e publikut votoi që çifti KIara dhe Olta të shkojnë në nominim.

Ndërsa për Kriustin dhe Qetsorin kishin votuar vetëm 14%.

Pritet një garë e fortë dhe zhvillime interesante në shtëpi deri te prime e së shtunës pasi Luizi ka deklaruar se ai nuk qëndron pa Kiarën në shtëpi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco