Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Çfarë po ndodh në Kosovë?

Veprimet e fundit në Instagramin e Luizit u monitoruan nga një “dorë” të fshehtë? Shoku i tij vë gishtin tek ‘Top Channel’

Veprimet e fundit në Instagramin e Luizit u monitoruan nga një “dorë” të fshehtë? Shoku i tij vë gishtin tek ‘Top Channel’

22:36, 21/03/2023
A+ Aa A-

Ndryshimi i Instagramit të Luiz Ejllit duket se fsheh diçka tjetër pas, e jo nuk janë familjarët. Anaid Kaloti, sqaroi sot në një video-live në Tik Tok se pas ndryshimit të rrjetit social fshihet “Top Channel”. Ai u shpreh se e gjitha nisi pas hapjes së ‘Go fund me’ media ka nisur një rrugë ligjore duke kërkuar të drejtën e imazhit pasi Luizi është pjesë e atij formati.

“Mbasi ka hyrë B52 në shtëpi, Jurgenës i është tentuar  ti merret faqja, këtë mund ta pohojë dhe vetë ajo me zë e figurë, dhe nga Meridiani dhe nga avokati i Top Channel. Në momentin që është hapur “Go fund me” pa lejen e Luizit, me foton e Luizit dhe me fytyrën e Luizit dhe me kauzën e Luizit, Top Channel i lind e drejta që të thotë se imazhi jot po keqpërdoret jashtë, ja ku e ke letrën, firmos."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco