Armaldo ua thotë në sy banorëve të ‘BBV’: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka nominuar

Armaldo ua thotë në sy banorëve të ‘BBV’: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka nominuar

21:30, 21/03/2023
A+ Aa A-

Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së sotme, Armaldo u përshëndet me banorët të cilët e përshëndetën, por nuk harroi t’i tregonte atë që kishte mësuar. Maestro tha se gruaja e tij i kishte treguar se të gjithë banorët e kishin nominuar, përveç Oltës.

“Gruaja m’i kishte mbajtur shënim kush më kishte nominuar, përveç Oltës të gjithë më kishit nominuar”- tha Armaldo.

Ndërsa Olta u shprehu se largimi i Maestros i ka lënë shumë boshllëk.

“E kam përmendur shumë. Duhet ta pranoj se largimi i tij më ka lënë shumë boshëllëk”-tha Olta.

Kujtojmë se Maestro u eliminua të shtunën, pasi ishte në televotim me Kristin dhe Luizin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco