‘Në Shkodër e kanë frikë’/ Banori i Big Brother: Luizi është gangster

‘Në Shkodër e kanë frikë’/ Banori i Big Brother: Luizi është gangster

19:41, 21/03/2023
A+ Aa A-

Në një bisedë ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP, Gerti, Lorenci dhe Luizi kanë diskutuar me njëri-tjetrin.

Me shaka, Gerti thotë se në Shkodër Luizin e kanë frikë dhe se njerëzit ndërrojnë krah kur kalon ai.

Gerti: “Në Shkodër e kanë frikë Luizin. Ndërrojnë krah kur kalon Luizi. Është gangster”.

Lorenci: “Pse më burrë, është që çke me atë punë, kur ka gjë me mua, vjen e ma thotë”

Luizi:“Shko në Dobraç e pyet”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco