Fotini bisedon me banorët: Unë u dashurova vërtetë me Danielin

15:32, 21/03/2023
A+ Aa A-

Fotini dhe Daniel kanë qenë çifti fitues i Big Brother 9.

Për herë të parë ajo ka folur me disa prej banorëve për marrëdhënien e saj me të brenda shtëpisë dhe jashtë.

Fotini tha se ka qenë e dashuruar me të dhe kuptoheshin vetëm me shikim, por jashtë gjithçka ishte ndryshe, për këtë arsye ndodhi ndarja.

Ajo shtoi se ka përmirësuar shumë gjëra te vetja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco